Naujienos

VALSTYBĖS DIENOS PROGA BENDRUOMENĖS SUSITIKO MIEŽAIČIUOSE

Liepos 6 – toji diena tai vienijanti, sutelkianti ir kelianti pasididžiavimą diena, nes tik drauge dirbdami, puoselėdami pilietiškumą ir ugdydami tautos vienybę, galime sukurti saugią ir stiprią valstybę. Šią ypatingą dieną prie Miežaičių kaimo bendruomenės namų rinkosi bendruomenės nariai, kaimo gyventojai, svečiai. Liepos 6 – ajai skirta sporto šventė  Miežaičių kaimo bendruomenėje organizuojama jau 11 – tus metus iš eilės. Bendruomenės aktyvas į sporto šventę pakviečia ir kitas Radviliškio seniūnijos bendruomenes. Sporto šventėje maloniai sutiko dalyvauti Daugėlaičių, Kutiškių, Karčemų kaimų bendruomenių komandos. Sveikinimo žodžius tarė Miežaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Dikavičienė.

Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad visos komandos noriai dalyvavo organizuotose rungtyse, nepabūgo net smarkaus lietaus. Džiugu buvo žiūrėti su kokiu entuziazmu varžėsi bendruomenių komandos krepšinio  varžybose. Šioje rungtyje nepralenkiama buvo Kutiškių bendruomenės komanda, kuri nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir tapo šio rungties nugalėtoja. Antrąją vietą iškovojo Miežaičių bendruomenės komanda, treti – Daugėlaičių bendruomenės krepšininkai. Į sporto šventės rungtis buvo įtrauktos kiek primirštos bėgimo aplink Miežaičių kaimą varžybos. Bėgikai rungėsi  suaugusių ir vaikų amžiaus grupėse. Suaugusių grupėje nugalėjo Gytis Miežinis, kuriam atiteko ir šventės šeimininkų įsteigta taurė. Antrąją vietą iškovojo Viktoras Kazakevič, trečią – Karolina Volkovaitė. Vaikų grupėje nugalėjo Nedas Bielskis, antra – Ieva Bajorinaitė, trečias – Rokas Bielskis. Didelio dalyvio būrio ir susidomėjimo sulaukė smiginio mėtymo rungtis. Šios rungties nugalėtoju tapo Airidas Tumas iš Kutiškių, antras – Lukas Kvasas , trečias – Viktoras Kazakevič iš Daugėlaičių. Daug gerų emocijų ir juoko sukėlė rungtis ,,linksmoji estafetė“. Jos nugalėtojais tapo Kutiškių komanda, antra – Daugėlaičių komanda, trečia – Miežaičių bendruomenės komanda. Nugalėtojams apdovanojimus ir atminimo dovanėles įteikė Miežaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Dikavičienė. Šventės dalyviai buvo vaišinami tradicine koše, kurią išvirė šauni virėja Violeta Vencevičienė.

Devintą valandą vakaro prie Miežaičių kaimo bendruomenės namų suskambo Tautiška giesmė. Liepos  6 –oji – ir tautinio kostiumo diena. Keturi  bendruomenės atstovai tautišką giesmę giedojo pasipuošę aukštaitiškais tautiniais kostiumais, kuriuos įsigijo iš ŽŪM finansuoto projekto.

 

Asociacija ,, Miežaičių kaimo bendruomenė“

 

 

Rekomenduojame kitas naujienasRašyti komentarą